KONST / Litografier / Grafiskt blad 8102015
nr 810 2015
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Grafiskt blad, Madeleine Pyk (f. 1934), 2/220, signerad, motivets mått: 49x34
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:24:57
11/2 09:14:16